Angora Kız Yurdu | Türkiyədə Praktika

ANKARA YURDLARI

Angora Kız Yurdu

  833 baxılma

YURD HAQQINDA ÜMUMİ MƏLUMAT


Angora Kız Yurdu
Angora Kız Öğrenci Yurdu konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlar. Ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda misafirlerimiz huzurla ağırlanacaktır. Ankara'da Cebeci mevkiinde yeni oluşturulmuş yurt binamız konaklama hizmetleri ve birçok sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.
Ankara’daki kız öğrenci yurtları içinde bizi ayrıcalıklı kılan sauna, jakuzi, fitness, sinema ve bilardosuyla beş yıldızlı otel hizmeti sunmaktır. Otel hizmetinin yanı sıra konusunda eğitim almış, profesyonel yönetim kadromuzla öğrencilerimize aile sıcaklığı sağlanarak, kızını bize emanet eden ailelerin evlerine döndüklerinde huzur içinde uyumaları bizim için esastır.
Angora kız öğrenci yurdu şehir merkezine yakın konumu ile genel olarak üniversitelere birkaç dakika mesafede ve yurdumuza en uzak olan üniversiteye en fazla 10 dakika mesafede olup, toplu taşıma araçlarına rahat ulaşabilecekleri bir noktadadır.
Yurdumuzun en önemli üç kriteri hijyen, güvenlik ve prensiplerdir. Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.
24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.
Öğrencilerimizin mükemmel biçimde hizmet almaları için yurt prensip ve kuralları titizlikle uygulanmaktadır. Ortak kullanımda bulunan jakuzi, fitness, sauna, sinema salonu ve bilardonun kullanımları da yazılı kurallara tabidir.
Yurdumuz M.E.B tarafından istenen depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Jeneratör, paratoner, yangın alarmı, yangın merdiveni ve acil aydınlatma sistemleri ile su deposu, asansör ve 3 ayrı terasımız mevcuttur.
Yönetim kadromuzda gündüz müdür ve yardımcısının yanı sıra, öğrencilerimizle sürekli ilgilenebilmek ve her sıkıntılarında yanlarında olabilmek maksadıyla gece müdirelerimiz yatılı olarak görev başında bulunmaktadır.
Soft müzik dinletileri, moral geceleri, terasta mangal partileri, yılbaşı gecesi kutlamaları, doğum günü kutlamaları ve Ankara ve çevresine toplu geziler gibi özel organizasyonlar da öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur.

HİZMETLERİMİZ
Yurdumuzda kalmakta olan öğrencilerimiz ile personelimizin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat ve kesintisiz olarak güvenlik hizmetleri verilmektedir. Öğrencilerimizin güvenli bir şekilde barınabilmesi için binamızın dış cephesi ve giriş kapımız 8 farklı güvenlik kamerasıyla 24 saat kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca alarm sistemi ile 24 saat giriş çıkış kontrolü sağlanmaktadır. Gece ve gündüz çalışan bayan personelimiz tarafından öğrencilerimizin ihtiyaçlarına 24 saat cevap verilmektedir. Ayrıca yurt bahçemizde güvenliği sağlamak amacıyla köpeğimiz bulunmaktadır.

SOSYAL AKTİVİTELER
Fitness Gün boyu, okul, ders ve şehir yaşantısı, öğrencinin düzenli hareket ve sağlıklı spor şartlarından uzaklaşmasına neden olabilir. Öğrencilerimizin sosyal imkanlar içinde dilediklerinde spor yapabilmeleri ve bu hizmetten hiçbir ücret ödemeden yararlanabilmeleri için, kurumumuz sağlıklı yaşam ve spor hizmetlerini sunmaktadır.
Fitness odamız öğrencilerimiz hizmetine daha sağlıklı ve zinde olmaları adına sunulmuştur. .
Sauna Günün getirdiği yorgunluktan kurtulmak, daha sağlıklı ve zinde olabilmek adına saunamız öğrencilerimizin hizmetindedir.
İthal, çam, masif ağaçla yapılmış olan saunamız istenilen sıcaklık değerlerine göre kullanılabilen son derece lüks ortamı ile öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Unutmayın! Daha sağlıklı olmak başarıyı getirecektir.
Jakkuzi Günün bütün yorgunluğundan uzaklaşmak, su ile terapi ve masaj yapmak için jakuzimiz öğrencilerimizin kullanımına hazırdır. Su terapisi öğrencinin gün içindeki stresini alacaktır. Steril özel jakuzi öğrencilerimizin kendilerini tatilde hissetmelerini sağlayacaktır.
Su otomatik olarak sistem tarafından dezenfekte edilmekte ve içme suyu kalitesinde yeniden kullanıma hazır hale gelmektedir.
Bilardo Biraz stres atmak biraz hoşça vakit geçirmek, öğrencilerin arkadaşları ile eğlenerek zaman geçirecekleri bir ortam. Bu aktivite yine gençlerimizin kullanımında olacaktır.
Dinlenme saatlerinizde bilardo oynamanın keyfine varın.
Sinema Salonu Son yılların Oscar almış ve popüler filmleri, modern ses sistemi ile donatılmış özel sinema salonunda izleyicilerimize sunulmuştur.
Bu aktivite, sinemaya kadar gitmeye ve para harcamaya gerek olmadan, 1500'den fazla film seçeneği ile öğrencilerimizin ayağına kadar gelen bir hizmettir.

HƏMÇİNİN BAXIN

ISTANBUL, TÜRKİYƏ
1908 baxılma

ƏTRAFLI
ISTANBUL, TÜRKİYƏ
1774 baxılma

ƏTRAFLI
ISTANBUL, TÜRKİYƏ
2760 baxılma

ƏTRAFLI
KOCAELİ, TÜRKİYƏ
1776 baxılma

ƏTRAFLI