Evin Erkek Öğrenci Yurdu | Türkiyədə Praktika

ANKARA YURDLARI

Evin Erkek Öğrenci Yurdu

  1380 baxılma

YURD HAQQINDA ÜMUMİ MƏLUMAT


Ankara'da evinizi ve ailenizi aratmayacak özelliklerde deneyimli kadrosu, ATATÜRK ilke ve ınkılaplarına bağlı yaşam tarzıyla özgün bir yurt için tercihiniz ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU ...

HİZMETLERİMİZ
Zemin etüdleri yapılmış güvenilir ve sağlam binasıyla, yeni eğitim ve ögretim yılında ÖZEL EVİN ERKEK ÖĞRENCİ YURDU sizlere ailenizden uzak geçecek zamaninizda kendi eviniz kadar sıcak bir ortam sunacatır. Yemek ihtiyacınızı yemekhanemizde; sabah kahvaltı, aksam lezzetli ve temiz yemeklerimizle karsilayabilirsiniz.

Günlük oda temizligi, günlük banyo ve tuvalet temizligi deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Çamasir yikama tasasını taşımadan evinizin sicakligini bizde bulacaksaniz. 1-2-3-4 ve 6 kisilik odalarda, yaylı yatak, ahsap mobilya, komidin, çalışma masası, huzurlu ve güvenli bir ortam konforunu yasayacaksiniz. Yurdumuz tarafından verilen nevresim takımları personelimiz tarafından değiştirilmektedir.

Her dairede anons sistemi ve telefon bulunmaktadır. Ayrıca odalarda bilgisayar televizyon bulundurma olanağı.

24 saat sıcak su ve kafeterya hizmeti

Otomatik ve yeni teknoloji ev aletleri ile temizlik ve ütü imkanı.

Yangın söndürme
Gaz alarmı
Kamera sistemleri ile güvenlikyurdumuzun günlük hizmetlerindendir .

Odalarda SINIRSIZ ADSL internet baglantisi ile dünyaya her zaman bagli kalabilir ve bilgi ihtiyaciniza göre her an kullanabilirsiniz.

HƏMÇİNİN BAXIN

ISTANBUL, TÜRKİYƏ
2761 baxılma

ƏTRAFLI
ISTANBUL, TÜRKİYƏ
1910 baxılma

ƏTRAFLI
ANKARA, TÜRKİYƏ
833 baxılma

ƏTRAFLI
IZMIR, TÜRKİYƏ
1845 baxılma

ƏTRAFLI